Mimari Proje

İnşaa edilecek binaların planları ve cepheleri çevreye uyumlu olarak tasarlanır. Binaların İç-dış tasarımları ve tüm ayrıntıları hakkında bilgi veren projeler mimari projedir. Projeler kullanıma yönelik, kişisel ve çevresel beklentileri karşılayacak şekilde tasarlanır. Boro inşaat tecrübeli ekibi ile ev, ofis, eğitim ve sağlık yapıları veya fabrika gibi birçok alanda hazırladığı projeleri uygulamaya hazır bir şekilde müşterisine sunar.

İnşaat

İnşaat bina, altyapı ve sanayi yapıları gibi insan ihtiyaçlarına göre her türlü binayı amacına uygun inşa etme sürecidir. Boro İnşaat onaylanmış projeleri hayata geçirme sürecinde çözüm ortakları ile beraber, işinde uzman olan kadrosu ile kaliteyi her zaman ön planda tutar. Zamanı en verimli şekilde kullanırken, devamlı gelişen teknolojilerinden faydalanarak müşterilerinin tüm sorunlarını çözmeyi hedefler. Boro inşaat müşterisinin hayallerini gerçeğe dönüştürür.

Restorasyon

Boro inşaat restore edilecek yapıyı sadece bir bina olarak değil fakat bulunduğu yere katılacak bir değer olarak görür. Bu değerli eseri uzun süre kullanabilmek için mimari estetiğini ve dönemin ruhunu koruyarak son teknolojiye uygun bir şekilde sağlamlaştırır ve renove eder. Restorasyon sadece tamirat değil büyük bilgi, uzmanlık ve sanat işidir. Boro inşaat kültüre ve tarihe verdiği önemi restorasyonda gösterdiği başarısı ile kanıtlamıştır.